Trainingen

Groepsindeling jeugd (seizoen 2018-2019) m.i.v. woensdag 5 september 2018

Kleuters
geboren in 2013, 2014, 2015
Inge Wouters,
Britte de Roij
zaterdag 10.00- 11.00 uur
Mini-pupillen
geboren in 2012
Claudi Olieslagers zaterdag 10.00- 11.00 uur
C-pupillen
geboren in 2011
Joep Hermans donderdag 18.30- 19.30 uur
Claudia Verheijen zaterdag 10.00- 11.00 uur
B-pupillen
geboren in 2009
Joep Hermans donderdag 18.30- 19.30 uur
Claudia Verheijen zaterdag 10.00- 11.00 uur
A-pupillen
geboren in 2009 en 2008
Paul van Oosterhout donderdag 18.30- 19.30 uur
Martijn Peeters zaterdag 10.00- 11.00 uur
D-junioren
geboren in 2007 en 2006
Claudia Verheijen woensdag 19.00-20.30 uur
Dennis Olieslagers zaterdag 10.00-11.00 uur
C-junioren
geboren in 2005 en 2004
Laura Verheijen woensdag 19.00- 20.30 uur
Laura Verheijen zaterdag 10.00- 11.30 uur
B-junioren en ouder
geboren vanaf 2003
Koen Raeijmaekers woensdag 19.00- 20.30 uur
Koen Raeijmaekers zaterdag 10.00- 11.30 uur
Atletiek Op Maat Monica & Ad donderdag 18.00-19.00 uur

Trainingstijden looptraining

Maandag Duurloop 19.30- 20.45 uur
Dinsdag Interval 19.30-20.45 uur
Woensdag Baan / Weg 19.30-20.45 uur
Donderdag Baantraining (Minder snelle groep (< 9,5 km/u)) 19.30-20.30 uur
Vrijdag Duurloop (vertrek hoek Boschovenseweg/Sportlaan) 19.30-20.30 uur
Zaterdag Interval / Duurloop 08.30-09.45 uur
Interval (Minder snelle groep (< 9,5 km/u)) 09.30-11.00 uur
Interval / Duurloop 10.00-11.00 uur
Bootcamp 10.15-11.00 uur
Zondag 1e en 3e zondag duurloop 09.00-10.30 uur
2e, 4e en 5e zondag interval 09.00-10.30 uur

Wandelgroep

Dinsdag 19.00- 20.15 uur
Zaterdag 8.45- 10.00 uur

Volwassenen atletiek

Donderdag  19.30 tot 20.30 uur vanaf donderdag 6 september!

 

In de vakantie worden er aangepaste trainingen gegeven.

Meer informatie?

Bij Claudi Olieslagers, wedstrijdsecretariaat@gloria-atletiek.nl of 0135078060

  • Voor onze kleutergroep en mini-pupillen, zoeken wij nog een sportieve, enthousiaste trainer (vanaf 16 jaar) om deze groepen  mee te ondersteunen.